TOÇEV KONSERİ, MASLAK TİM SHOW CENTER, 09.02.2016


Mekan: TİM SHOW CENTER

Yer: İstanbul

Tarih: 9 Şubat - 9 Şubat

Saat: 21:00 - 11:30


Sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri çocuklar için 9 Şubat’ta TIM Show Center’da aynı sahneyi paylaşıyor!

1994 senesinde, 5 çocuğun eğitim hayatını destekleyerek yola çıkan ve 21 senede, 5 milyondan fazla çocuğun hayatına dokunmuş olmanın gururunu yaşayan TOÇEV, harika bir konsere daha imza atıyor.

Usta müzik adamı Metin Özülkü’nün müzik direktörlüğü, Yıldız futbolcular Mehmet Topal ve Serkan Balcı’nın öncülüğünde 9 Şubat 2016 tarihinde TİM Maslak Show Center’da gerçekleştirilecek özel gecenin sunuculuğunu Selçuk Yöntem yapacak.

Konserde Ayşegül Aldinç, Bülent Serttaş, Candan Erçetin, Funda Arar, Feridun Düzağaç, Fatih Erkoç, İpek Açar, Murat Dalkılıç, Mustafa Ceceli, Nükhet Duru, Nilüfer, Selami Şahin, Ümit Besen, Volkan Konak ve Zara sahne alacak.

TOÇEV Öğrenim Merkezini hayata geçirerek okuma istekli çocuklara verdiği desteği daha da güçlendirmek isteyen TOÇEV’in, bu özel gecesinden elde edilecek gelirin tamamı öğrenim merkezine aktarılacak. TOÇEV, kuracağı öğrenim merkezinde atölye odalarından, kütüphanesine, tiyatro salonundan müzik odasına kadar birçok özel alanda çocukların gelişimine ve eğitimine destek olacak.

Bir yandan unutulmaz bir gece geçirirken bir yandan da; TOÇEV Öğrenim Merkezi’ne destek olmak isterseniz 9 Şubat 2016 Salı akşamı saat 21:00 da Maslak TİM Show Center’daki muhteşem konsere şimdiden biletlerinizi alınız.