2014101213059

ÜMİT BESEN ‘DÜNDEN BUGÜNE’ HER ŞEYİ İMZALADI


Ümit Besen ‘Dünden Bugüne’ Her Şeyi İmzaladı

Ümit Besen imza gününde ‘dünden bugüne’ her şeyi imzaladı…

Altı yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümünün imza gününde Trump Alışveriş Merkezi D&R’da hayranlarıyla buluşan Ümit Besen, sadece yeni albümünü değil sevenlerinin yanlarında getirdiği eski plaklarını, fotoromanlarını da imzaladı. Ümit Besen’e imza gününde avukat kızı, aynı zamanda menajeri ve söz yazarı Ezgi Besen eşlik etti. Ümit Besen, imza gününde canlı bağlantı da yaptı, selfie çekimlerine de katıldı.

Fantezi müziğin efsane ismi Ümit Besen 6 yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümü “Ümit Besen 2014”ün imza gününde Trump AVM D&R mağazasında hayranlarıyla buluştu. İmza gününde kendisine avukat kızı Ezgi Besen eşlik etti. Kendisinin menajerliğini de yapan, aynı zamanda son albümünün çıkış parçası ‘Gözlerinde Kayboldum’un sözlerini de yazan kızı için “O benim elim ayağım, her şeyim… Albümde en severek söylediğim şarkının sözleri kızıma ait” diyen Ümit Besen kızıyla gurur duyduğunu söyledi.

İmza gününde canlı bağlantı…

Büyük küçük her yaştan seveninin kuyruk oluşturduğu imza gününde renkli anlar yaşandı. Babasının kendisini çok sevdiğini söyleyen bir hayranı telefonla canlı bağlantı yaparak Ümit Besen’le babasını görüştürdü. Sanatçı, imzalatmak için yanlarında kendisine ait eski kasetleri, fotoromanları ve plaklarını getiren hayranlarıyla sohbet etti, anılarını dinledi. Ayrıca hayranlarıyla selfie çekilmeyi de ihmal etmedi.

Ümit Besen güler yüzü ve samimi sohbetiyle hayranlarını bir kez daha mest etti.

 

Kaynak : Türkiye Haber Ajansı